M HKA gaat digitaal

Met M HKA Ensembles zetten we onze eerste échte stappen in het digitale landschap. Ons doel is met behulp van nieuwe media de kunstwerken nog beter te kaderen dan we tot nu toe hebben kunnen doen.

We geven momenteel prioriteit aan smartphones en tablets, m.a.w. de in-museum-ervaring. Maar we zijn evenzeer hard aan het werk aan een veelzijdige desktop-versie. Tot het zover is vind je hier deze tussenversie.

M HKA goes digital

Embracing the possibilities of new media, M HKA is making a particular effort to share its knowledge and give art the framework it deserves.

We are currently focusing on the experience in the museum with this application for smartphones and tablets. In the future this will also lead to a versatile desktop version, which is now still in its construction phase.

Detour over Rome, 2009

Installatie

In 2009 installeerde Jimmie Durham een lange ketting pvc-buizen in het Acquario Romano in Rome. Het chaotische parcours ving aan in de tuin van het Acquario. Alsof ze uit een grote steen ontsproten, gingen de buizen over de patio en rond het gebouw, terwijl hun diameter almaar kleiner werd. De pvc-buis penetreerde door een raam in het gebouw en liep verder over de muren van de bibliotheek naar het café. De titel Detour Over Rome verwijst naar de Romereizen van kunstenaars in de 19e eeuw.

Toevoegen aan je lijst

Media

>

>

>

Kunstenaar

> Jimmie Durham.

Tentoonstellingen & Ensembles

> Ensemble: Jimmie Durham 1994 - 2012.

> Ensemble: PVC tubing.